Amazon замовила 10 000 індійських електрокарів Mahindra Electric

Прихильність американського гіганта Amazon до електрокарів не обмежується тільки США. Днями компанія оголосила про партнерство з індійським автовиробником Mahindra Electric для розгортання 10 000 триколісних електромобілів Treo Zor по всій Індії. Цей крок є частиною зобов’язання компанії по експлуатації 100 000 електромобілів до 2030 року.

Mahindra Electric входить до складу материнського концерну Mahindra Group з оборотом 19,4 млрд доларів. Як запевняють в компанії, вони є єдиним всесвітньо акредитованим виробником електрокарів в Індії. Філіал Amazon India вибрав для себе оптимальну вантажну версію з трьома колесами Treo Zor.

Протягом наступних чотирьох років планується випустити 10 000 триколісних електромобілів Treo Zor. Триколісна платформа ідеально підходить для вузьких та завантажених вулиць країн, що розвиваються, які прагнуть отримати вигоду з варіантів доставлення на “останній милі”.

Дизайн Treo Zor дуже мінімалістичний та пропонує бюджетний функціоналізм. Саме такі авто є основним продуктом багатьох африканських, азійських і деяких південноафриканських країн. Кожен з триколісних електрокарів Treo EVAmazon може нести максимальну корисне навантаження до 550 кг. Електричний мотор потужністю 8 кВт та літій-іонний акумулятор з запасом ходу 125 кілометрів роблять його одним з найдешевших вантажних електрокарів у світі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autocarindia.com

Коментарі
Завантаження...