Amazon вивела електричні фургони Rivian на дороги Сан-Франциско

Компанія почала додавати тисячі зарядних станцій в центрах доставки по всій Північній Америці та Європі.

Минулого місяця Amazon оголосила, що до кінця цього року компанія почне використовувати нові електричні вантажівки для доставки в 16 містах США. Нові автофургони спроєктовані і виготовлені стартапом Rivian.

Раніше компанія вже почала використовувати ці нові вантажівки в Лос-Анджелесі. Тепер Amazon вивела електричні вантажівки на вулиці Сан-Франциско. Спочатку автомобілі будуть проходити тестові маршрути від станції доставки в Річмонді, а потім з часом поширяться на інші регіони.

Електричні фургони можуть проїхати до 240 км без підзарядки. Amazon вже почала готувати свої приміщення для фургонів і додавати тисячі зарядних станцій в центрах доставки по всій Північній Америці і Європі.

Раніше Amazon оголосила про готовність купити 100000 електричних вантажівок виробництва Rivian, в якій Amazon є одним з основних інвесторів. Це частина загальної стратегії гіганта онлайн-торгівлі, спрямованої на турботу про навколишнє середовище.

Стартап з виробництва електромобілів Rivian працював в прихованому режимі з 2009 року і запустив свої пікапи та позашляховики тільки в листопаді 2018 року. Компанія була заснована з метою запуску конкурента Tesla Roadster, а потім перейшла на виробництво позашляховиків і пікапів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело gizmochina.com

Коментарі
Завантаження...