Alpine може запропонувати високопродуктивні електрокари на базі CMF-EV

Преміальний бренд Alpine збирається приєднатися до автовиробників електричних автомобілів. В інтерв’ю виданню Automotive News Europe виконавчий віце-президент Renault з технічних питань припустив, що платформу CMF-EV компанії можна використовувати для підтримки високопродуктивних електромобілів від бренду Alpine.

Деталі обмежені, але Жиль Ле Борн підтвердив, що Alpine розглядає можливість використання цієї архітектури. Він також припустив, що електромобілі Alpine отримають потужніші електродвигуни. Платформа CMF-EV розроблена спільно з Nissan. Вона буде використовуватися в якості основи для ряду майбутніх електромобілів, включаючи серійну версію концепції Megane eVision.

Архітектура розроблена з урахуванням гнучкості. Вона зможе вмістити транспортні засоби довжиною від 4000 мм до 4700 мм. Щоб уявити це в перспективі, платформа може лежати в основі всього, від Zoe до Megane.

Повідомляється, що платформа буде пропонуватися з трьома різними акумуляторними блоками ємністю 40 кВтг, 60 кВтг і 87 кВтг. Акумулятор середнього розміру розрахований на дальність ходу в 450 км при «змішаному русі» або 300 км при русі зі швидкістю 120 км / год.

Ми дізнаємося більше в наступному році. Ле Борн припустив, що автомобілі, засновані на цій архітектурі, будуть дорожче, ніж їх аналоги з двигунами внутрішнього згоряння, оскільки він не вірить, що електромобілі досягнуть паритету за вартістю як мінімум протягом наступного десятиліття. При цьому ціни на акумулятори знижуються. Використання платформи в альянсі Renault-Nissan-Mitsubishi має допомогти знизити витрати.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!