Acura відродила модель ZDX у форматі електрокросовера

Компанія Acura показала електричний кросовер ZDX, який вийде на ринок у 2024 році. Ім’я ZDX, яке раніше використовувалося для купе-кросоверу з бензиновим двигуном, зараз отримав електромобіль на базі нового Honda Prologue. За технічну частину проекту відповідав General Motors, тоді як Acura займалася лише дизайном кузова та салону, а також фірмовим комплексом помічників водія Acura Watch.

Новинка побудована на платформі Ultium, яка використовується у тому числі новим кросовером Chevrolet Blazer EV. Базова Acura ZDX A-Spec отримає 345-сильний електромотор на задній осі, а як опція буде запропонована повнопривідна двомоторна модифікація, характеристики якої поки не розкриті.

Топова Acura ZDX Type S має два електромотори сумарною потужністю 510 к.с., пневмопідвіску з адаптивними амортизаторами, гальма Brembo, а також спортивний декор кузова та салону. Акумулятор на 102 кВт·год загальний для всіх версій, але запас ходу варіюється від 523 км у базової версії (507 км у повнопривідного варіанта) до 463 км у топового виконання.

Електромобіль отримав 11-дюймову цифрову панель приладів, мультимедіа з 11,3-дюймовим тачскрином та інтегрованими сервісами Google, аудіосистему Bang & Olufsen, комплекс систем безпеки Acura Watch та низку іншого обладнання.

Продаж електричного кросовера Acura ZDX розпочнеться в 2024 році. Нагадаємо, прем’єра нового Honda Prologue відбулася восени 2022 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!