Абсолютно новий Kia Sportage виходить в червні

Ми вперше отримаємо справжній гібрид в лінійці Sportage, а також Plug-in Hybrid.

Як повідомляє південнокорейське видання TheKoreanCarBlog, довгоочікуване нове покоління кросовера Kia Sportage буде представлено в червні. Перші офіційні фотографії та відкриття попереднього замовлення очікуються на початку червня.

Очікується, що новий Sportage буде розділяти багато деталей з новим Hyundai Tucson, включаючи платформу 3-го покоління і трансмісію. Це означає, що ми вперше отримаємо справжній гібрид в лінійці Sportage, а також Plug-in Hybrid.

У порівнянні з новим Tucson, внутрішня компоновка буде повністю відрізнятися. У той час як Tucson має більш традиційну центральну компоновку з окремими дисплеями, в салоні нового Sportage буде цифрова приладова панель і інформаційно-розважальний екран, об’єднані в єдине ціле.

Дизайн вигнутого панорамного дисплея буде аналогічний недавно випущеному Kia K8. Джерела стверджують, що інтер’єр нового Sportage виглядає винятковим.

Очікується, що новий Sportage буде доступний з різними двигунами в залежності від ринків. У Європі будуть запропоновані 1,6 і 2-літрові дизельні двигуни та 1,6-літровий бензиновий турбований гібрид.

Нагадаємо, в Китаї недавно був представлений Kia Sportage Ace .

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело thekoreancarblog.com

Коментарі
Завантаження...