General Motors розкрив зовнішність пікапа Chevrolet

General Motors розкрив зовнішність агресивного пікапа Chevrolet. Креативний дизайнер концерну Бен Уїлкінс поділився скетчами найновішої вантажівки в соціальних мережах. Підписів немає, але з контексту можна зробити висновок, що йдеться про наступника Chevrolet Silverado, адже життєвий цикл актуального пікапа добігає кінця. Ймовірно, публікацією замальовок у General Motors прагнуть підігріти інтерес до майбутнього суперника Ford F-150.

General Motors готується до серійного випуску електропікапів Silverado EV, проте залишати сегмент паливних вантажівок раніше у GM не будуть. Немає сумнівів, що на скетчах зображений пікап із двигуном внутрішнього згоряння: на це вказують характерні радіаторні грати.

Змінивши покоління, Chevrolet Silverado збереже брутальний дизайн у ретростилі, відомі рубані форми та оптику з тонкими лезами денних ходових вогнів. Схоже, у нової вантажівки буде логотип, що світиться, а відмінними рисами пакету Z71 стануть «грязьові» покришки, збільшений дорожній просвіт і сталевий захист днища.

Оскільки оновлене сімейство Chevrolet Silverado дебютувало влітку, а продажі більшості важких пікапів розпочнуться лише на початку 2023-го, GM має час на допрацювання абсолютно нової лінійки вантажівок. Публікація скетчів на ранньому етапі допоможе автогіганту отримати зворотний зв’язок від клієнтів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com