5 великих японських та корейських седанів, які легко замінять Toyota Camry

Toyota Camry є одним з найпопулярніших автомобілів у своєму сегменті як на первинному, так і на вторинному ринку. Експерти порталу mmr.net.ua склали рейтинг великих передньопривідних седанів, які не поступаються японському бестселеру.

На п’ятій позиції у рейтингу розмістилася Hyundai Sonata. Цей седан з Кореї цілком здатний змагатися з Toyota Camry, особливо враховуючи доступнішу ціну та широкий перелік опцій. Під капотом моделі встановлюються атмосферні двигуни об’ємом 2,0 і 2,5 літра, які розвивають потужність 150 і 180 кінських сил відповідно.

Четверте місце належить Kia K5. Цей автомобіль, що представляє корейський автопром, вирізняється яскравим дизайном. Седан оснащується тими ж моторами, що і Hyundai Sonata, проте для Kia K5 доступна версія з потужнішою модифікацією 2,5-літрового атмосферного двигуна, здатного розвивати 194 кінські сили і працює з більш сучасною 8-ступінчастою автоматичною трансмісією.

На третьому рядку знаходиться Mazda 6. Цей автомобіль обладнаний передовими двигунами SkyActiv з об’ємом 2,0 і 2,5 літра, що видають потужність 150 і 194 кінських сил відповідно, у парі з надійним 6-ступінчастим автоматом.

На другому місці рейтингу розмістився Toyota Avalon, побудований на платформі Camry. Однак цей седан помітно перевершує донора в габаритах, відрізняється дизайном, має просторіший салон і розширений набір обладнання. Під капотом Avalon встановлюються атмосферні двигуни на 2,0 літри потужністю 150 к.с. у поєднанні з варіатором та 2,5 літра на 209 к.с. у парі з 8АКПП.

Лідером ТОП-5 стала преміальна модель Lexus ES. Цей седан також створений на одній платформі з Toyota Camry та має аналогічний вибір силових агрегатів. Тим не менш, Lexus ES виділяється покращеною шумоізоляцією, високоякісними матеріалами обробки салону та більш комфортною підвіскою.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!