5 надійних б/в автомобілів в Україні, які можна купити за 4000 доларів

До того, як занурюватися в аналіз доступних автомобільних пропозицій, автолюбитель оцінює свої можливості, зокрема суму, яку він може виділити зі свого сімейного бюджету. Хоча, звичайно, чим менше сума, тим складніше вибрати хороший варіант, але навіть в бюджетному сегменті є гідні пропозиції. Автожурнілісти запропонували п’ять моделей автомобілів, які відрізняються високою міцністю та надійністю і є доступними за ціною лише $4000.

Renault Logan

Українці відзначають, що Renault Logan є одним з найкращих варіантів на ринку бюджетних автомобілів. Цінується він не лише за міцний кузов та надійні мотори, а й за свою невибагливість в обслуговуванні. Автомобіль дійсно дуже рідко виходить з ладу, тому його використання не займе багато зусиль. За вказаною ціною можна придбати модель 2009-2010 років випуску, але в оснащенні запропонований мінімальний набір опцій комфорту та безпеки.

Chevrolet Aveo

У порівнянні з лідером даного топу, Chevrolet Aveo має проблеми з кузовом, який потребує особливої уваги. Його рекомендується періодично перевіряти на наявність корозії та відповідно захищати спеціальними розчинами. Однак, технічна частина не викликає особливих нарікань завдяки міцному КПП та ресурсному двигуну. Рекомендується придивитися до моделі першої генерації після рестайлінгу.

Ford Fusion

Форд Фьюжн – це ще одна надійна модель, яка відрізняється високою якістю завдяки своїм характеристикам. Модель випускалась з 2004 по 2006 роки і знаходиться в межах бюджету. Двигуни та підвіска мають добрий запас міцності. Кузов потребує уваги, щоб виявити можливі ознаки корозії, але це не вимагає серйозних витрат. У моделі є мінімальний набір опцій комфорту.

Kia Spectra

Kia Spectra 2004-2007 років є іншим гідним варіантом. Такі моделі можна придбати за $4000. Зовнішність автомобіля може бути не такою яскравою, але він має міцну конструкцію та надійну механіку. Крім того, автомобіль досить ліквідний, тому всі витрати будуть повністю окуплені в майбутньому. У обслуговуванні модель невибаглива, хоча в салоні запропоновано мінімальний комфорт.

Nissan Almera

Ніссан Альмера має цікавий дизайн, що дозволяє виділятися зі загального потоку. Автомобіль має міцну підвіску, хорошу керованість, довговічні двигуни та непогане оснащення. Проте модель випускалась з 2004 по 2006 роки, тому не можна очікувати сучасних опцій.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!