15 березня Volkswagen розповість про новітні акумуляторні технології

Компанія Volkswagen повідомила, що в понеділок, 15 березня відбудеться онлайн-захід Power Day. Відразу напрошується аналогія з «Днем батареї» компанії Tesla, який та провела в двадцятих числах вересня минулого року. І дійсно, Volkswagen підкреслила, що на Power Day презентація автомобілів не передбачена. Як випливає з назви, майбутній захід буде присвячений живленню, а значить, на перший план вийдуть акумулятори.

Розробка більш досконалих тягових акумуляторів нерозривно пов’язана з прогресом в області електричного транспорту. Більш того, прогрес електромобілів неможливий без абсолютно нових акумуляторних технологій. І в цьому плані у компанії Volkswagen є, чим нас здивувати навіть сильніше, ніж це зробила Tesla в вересні минулого року.

Нагадаємо, Volkswagen зробила ставку на молоду компанію QuantumScape. В активі QuantumScape літійметалічний акумулятор з характеристиками, які набагато кращі від сучасних літійіонних акумуляторів. Можна очікувати, що в понеділок компанія Volkswagen проллє світло на плани використання подібних акумуляторів в своїх електромобілях. Це була б гідна відповідь на «День батареї» Tesla, який залишив після себе масу розчарувань.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...