10 предметів, які мають бути у багажнику кожного водія взимку

Перед настанням холодного сезону доцільно переглянути вміст багажника автомобіля. Автоексперти сайту mmr.net.ua перерахували необхідні речі, які рекомендується зберігати у багажнику взимку. Насамперед, слід позбавитися літніх аксесуарів, таких як пледи, надувні кола, парасольки та сонцезахисні креми. Потрібно підготувати те, що може знадобитися власнику автомобіля на снігових дорогах.

Щітка зі скребком для льоду. Перевірте працездатність старої щітки та помістіть її у багажник. Для автовласників без гаража або місця для паркування це важливий ранковий аксесуар. Навіть якщо у вас є місце для “залізного коня”, щітка може стати в нагоді, наприклад, після дня в офісі або навіть для простої поїздки в магазин. Провели годину у ТЦ, а машина вже вкрилася снігом.

Незамерзаюча рідина для скла. Взимку витрата омивайки може бути значною через погодні умови та обробку доріг. Найкраще мати невеликий запас. До того ж, його можна використовувати для протирання фар, змочивши суху ганчірку.

Пускові дроти з великим перерізом для “прикурювання”. Здається, що проблеми з розрядженим акумулятором трапляться із сусідом, а не з вами. Однак нерідко буває так, що саме сусід допомагає, коли у вас не заводиться автомобіль узимку.

Справне запасне колесо та комплект для заміни. Наявність справної “запаски”, балонного ключа, насоса-компресора та домкрата обов’язкове для власника автомобіля цілий рік. Особливо неприємно опинитися на зимовому шляху з пробитим колесом без необхідного інструменту. Перед початком морозів перевірте весь комплект на працездатність.

Буксирувальний трос та лопата. Трос може врятувати взимку в багатьох ситуаціях, навіть при міській експлуатації автомобіля. Також покладіть у багажник невелику, але міцну лопату.

Крім основного списку, можна додати і необов’язкові, але корисні предмети: потужний ліхтарик, серветки із вмістом спирту, аерозоль для розморожування замків, пристрій для пуску та заряджання акумулятора та теплі рукавиці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!