1 кг водню на 120 км та заправка за 5 хвилин: Nissan і Dongfeng представили водневий кросовер

Спільне підприємство Dongfeng та Nissan, Venucia, випустило водневу версію свого кросовера із двигуном внутрішнього згоряння V-Online вартістю 137 000 доларів. Електромобіль на паливних елементах оснащений літій-залізо-фосфатною батареєю (LFP) BYD.

Електромобіль на паливних елементах оснащений паливним елементом потужністю 60 кВт, що приводить у дію двигун потужністю 160 кВт. V-Online використовує акумулятор LFP від ​​акумуляторного підрозділу BYD, FinDream. Водневий кросовер забезпечує запас ходу 500 км після 5 хвилин заправки. Кілограм водню в автомобілі дозволяє проїхати 120 км. Автомобіль може працювати при температурі від -40 до 60 ° C і має акумуляторний бак, розрахований на тиск 70 МПа.

Це не перший автомобіль Dongfeng, який працює на водні. У 2020 році компанія випустила Qingzhou E-H2. Автомобіль був створений на базі Aeolus AX7 китайського виробника, який дебютував двома роками раніше. Як і V-Online, Qingzhou також призначений для комерційного використання та є частиною комерційних демонстрацій водневих автомобілів. Він використовує паливний елемент потужністю 80 кВт і може забезпечити запас ходу 500 км після 3 хвилин дозаправки. Він споживає 0,751 кг водню на 100 км.

За перші дев’ять місяців року китайські виробники автомобілів на паливних елементах виробили та продали близько 3000 автомобілів. У вересні продано близько 100 одиниць. Усі вони були комерційними автомобілями.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carnewschina.com