Золотого герба на найпотужніших моделях Porsche більше не буде: компанія змінила логотип на Turbonite

У червні Porsche оновила логотип, щоб відзначити 75-річчя компанії. Тепер був представлений оновлений логотип, яким будуть прикрашені моделі Turbo. У цій версії значка компанія відмовилася від традиційного золотого оздоблення на користь нового кольору Turbonite, створеного експертами підрозділу Porsche Color & Trim.

Це той же підрозділ Porsche, який відповідає за кольори кузова. Колір Turbonite буде використовуватися не тільки для значка: моделі Turbo також отримають відповідне оздоблення різних елементів та задній напис, пофарбований у цей спеціальний колір, як і рамку бічних вікон.

Залежно від того, яку модель Turbo ви виберете, колір Turbonite прикрасить аеродинамічні елементи та спиці коліс, а також вставки на передніх фартухах. Герб, що прикрашає передню частину автомобіля та легкосплавні диски, матиме однаковий зовнішній вигляд. У салоні новий значок з’явиться на кермовому колесі. Крім того, ремені, декоративні планки та акценти будуть оброблені кольором Turbonite.

Вибравши потужну модель Turbo із чорним салоном, покупці отримають можливість придбати автомобіль із контрастними вставками Turbonite на сидіннях. Колір також нанесуть на дверні карти, панель приладів і навіть килимки.

Першим таким автомобілем стане Panamera третього покоління, дебют якої відбудеться 24 листопада. Panamera з першого дня отримає турбо-оздоблення. Porsche вже анонсувала модель Turbo E-Hybrid з 4,0-літровим двигуном V8 з подвійним турбонаддувом та електродвигуном, загальна потужність якого складає близько 650 к.с. Він розганяється до 100 км/год за 2,9 с.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com