Знаменитий виробник бронеавтомобілів будуватиме завод в Україні (Фото)

Канадська компанія Roshel активно інтегрується в український оборонно-промисловий комплекс (ОПК), адже кожен другий її бронеавтомобіль відправляють до ЗСУ чи інших силових відомств, а третина працівників на заводах – вимушені переселенці з України. Roshel вже поставила 1 140 машин Senator до Сил оборони, що робить їх одними з найпоширеніших бронеавтомобілів у російсько-українській війні.

Компанія планує офіційно стати частиною українського ОПК і принести значну користь економіці країни, інвестуючи десятки мільйонів доларів у завод в Україні та повертаючи українських мігрантів з Канади. Гендиректор Роман Шимонов вірить, що нове підприємство зможе не лише конкурувати з місцевими виробниками, але й експортувати бронемашини до Європи, залучаючи валюту в Україну.

Roshel Senator

Основним продуктом компанії є Roshel Senator – це багатофункціональна броньована машина, розроблена для забезпечення максимального захисту та маневреності в бойових умовах. Senator оснащений броньованим корпусом, що здатний витримувати вогонь стрілецької зброї, вибухові пристрої та уламки. Машина має потужний 6,7 літровий дизельний двигун V8 від Ford, який видає 400 к.с потужності Крім того, Senator обладнаний сучасними системами зв’язку, спостереження та навігації, що дозволяє ефективно виконувати бойові завдання. Інтер’єр автомобіля адаптований для комфорту екіпажу та оснащений додатковими засобами безпеки.

Бронекапсула Senator залишилася цілою після підриву на міні
Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!