З російських запчастин: ЗАЗ почав складання двох моделей автомобілів Kia

Запорізький автомобілебудівний завод, що входить до корпорації УкрАВТО, почав великовузлове складання моделей RIO і RIO X бренду Kia. Машинокомплекти для складання поставляє завод Hyundai Motor Manufacturing Rus (HMMR), розташований у Санкт-Петербурзі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Замовлення на випуск цих моделей отримано на початку 2011 року, проте прогноз щодо їх виробництва і продажу не розголошується.

Ціна нового RIO коливається в залежності від комплектації від 430,78 тис. грн до 508,15 тис. грн, а RIO Х — від 454,96 тис. грн до 548,7 тис. грн.

«Завод HMMR створює моделі, які мають значні відмінності від RIO, представлених на інших ринках. Крім того, комплекти, виготовлені на цьому заводі, забезпечують найкращі ціни на комплектуючі, оптимальну логістику і гарантують контроль якості, який відповідає умовам експлуатації в Україні», — відзначили в УкрАВТО.

У компанії також повідомили, що ЗАЗ продовжить збирати автомобілі в рамках договору з Renault Group, які збирали і в 2020 році.

«На початок року ЗАЗ отримав замовлення на виробництво автомобілів моделей Renault Group (Renault Arkana, а також Lada Vesta, Granta, Largus, Niva, X-Ray)», — відзначили в корпорації.

В УкрАВТО не уточнили інформацію про сьогоднішнє завантаження потужностей.

  • ЗАЗ у зв’язку з економічною недоцільністю в 2018 році припинив випуск легкових автомобілів.
  • У вересні 2020 року компанія повідомила про початок виробництва легкових автомобілів Groupe Renault для місцевого ринку.
  • За вересень-грудень 2020 року завод випустив 816 легкових автомобілів. Крім того, в 2020 році ЗАЗ випустив 69 автобусів, але відмовився від випуску комерційних авто.
Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!