ЗАЗ може запустити виробництво нового кросовера

Французька автомобілебудівна компанія Renault анонсувала появу нової моделі Austral. Цей кросовер можуть почати збирати і на Запорізькому автозаводі.

Про це повідомляє AMPERCAR.com із посиланням на прес-службу виробника.

Нещодавно Renault представила тизер своєї моделі Austral. Без інтриги не обійшлося: у тизері показана лише задня частина авто з новим логотипом та фрагмент світлодіодних ліхтарів.

«Austral викликає енергію та тепло південної півкулі. Це назва, яка запрошує подорожувати і ідеально підходить для позашляховика. Це гармонійний баланс звуків, які легко вимовляються та інтернаціональні», – йдеться у повідомленні компанії.

Як зазначається, новий Renault Austral  буде розрахований на 5 осіб і матиме довжину 4,51 метра. Крос повинен замінити модель Kadjar у лінійці Renault і надійде у продаж вже навесні 2022 року.

Передбачається, що новинка отримає електрифіковані і повністю електричні силові установки. Ціни та комплектації автомобіля будуть оголошені ближче до старту продажів.

Наразі Запорізький автомобілебудівний завод випускає лише один кросовер компанії Renault – Arkana. Втім, вже незабаром до нього може приєднатися і модель Austral.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!