Засновник Tesla стане найбагатшою людиною у світі

Американський виробник електрокарів демонструє таку динаміку курсу своїх акцій, що це дійсно вражає. Минулого року Tesla забезпечила швидкий підйом Ілона Маска в рейтингу найбагатших людей світу. Зараз засновник компанії займає другу позицію, але поступається голові Amazon Джефф Безос “лише” 12 мільярдів доларів. Експерти вже стверджують, що до кінця тижня вони поміняються місцями.

Зараз фінансовий стан Маска оцінюється приблизно в $176 млрд, а Безоса – $188 млрд. Але річ в тім, що курс акцій Tesla продовжує стрімко рости. Основні доходи голови Tesla номіновані саме в акціях виробника електрокарів, тому швидке зростання курсу на біржі дозволить йому піднятися до вершини рейтингу світових мільярдерів дуже швидко.

Якщо вірити прогнозам аналітиків Morgan Stanley, то акції Tesla подорожчають скоро до $810 за штуку, що автоматично зробить Ілона Маска найбагатшою людиною планети. Ентузіазм на біржі викликаний перспективами прийняття нових екологічних вимог в США, які підштовхнуть перехід на електрокари. Після останнього закриття торгів акції Tesla виросли в ціні до $753, то залишилось зовсім трохи, щоб Маск очолив рейтинг багатіїв світу.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело business-standard.com