Запас ходу в 1000 км і зарядка за 5-8 хвилин. GAC Aion V EV з графеновою батареєю може зробити революцію на ринку

Китайська компанія GAC показала на виставці Technology Day прийдешній електромобіль Aion V EV, який в першу чергу вражає своєю швидкою зарядкою.

Поки багато світових брендів тільки обіцяють, GAC вже демонструє автомобільну зарядку, здатну кардинально змінити ситуацію на ринку. За заявою виробника, в залежності від версії для зарядки від 0% до 80% буде достатньо 16 або навіть 8 хвилин!

Демонстрація стосувалася кросовера Aion V EV, який вийде на ринок вже восени. Феноменальних показників вдалося досягти завдяки використанню графенових акумуляторів.

Якщо говорити докладніше, то модифікація Aion V EV 3С з батареєю, що забезпечує запас ходу на 500 км, зможе заряджатися з 0% до 80% за 16 хвилин, а з 30% до 80% – всього за 10 хвилин. Модифікація Aion V EV 6С зможе похвалитися показниками 8 і 5 хвилин відповідно, пропонуючи запас ходу до 1000 км.

Під час демонстрації зарядний пристрій показав потужність 481 кВт. При цьому GAC стверджує, що такі показники ніяк не позначаються на надійності акумулятора, і він повинен забезпечити до 1 млн пробігу, правда, при кімнатній температурі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...