Запас ходу 300 км та ціна $8500: в Китаї випустили недорогий мініелектромобіль

Компанія Changan випустила недорогий електромобіль Changan Lumin із запасом ходу близько 300 км, який пропонується у Китаї за 8500 доларів.

Крім того, Changan представляє новий додатковий пакет. При покупці моделі Lumin із швидкою зарядкою покупці можуть придбати зарядну установку потужністю 3,5 кВт за 250 доларів. Депозит у 70 доларів знизить вартість автомобіля на 270 доларів.

Changan Lumin позиціюється як суто електричний мініавтомобіль, побудований на платформі EPA0. Основне оновлення порівняно з попередником – підтримка швидкої зарядки постійним струмом. Швидка зарядка від 30% до 80% ємності акумулятора тепер займає всього 35 хвилин при кімнатній температурі. Існує функція планової зарядки за розкладом.

Changan Lumin отримав дводверне чотиримісне компонування. Його розміри становлять 3270 мм завдовжки, 1700 мм завширшки і 1545 мм заввишки, а колісна база становить 1980 мм.

Салон оснащений триспицевим кермовим колесом і сенсорним екраном діагоналлю 10,25 дюйма. Автомобіль виводить зображення із задньої камери на екран, дозволяє підключати смартфони, підтримує голосове керування та Bluetooth для музики та телефонних дзвінків.

Силова установка Lumin складається з двигуна максимальною потужністю 48 к.с. та акумуляторної батареї ємністю 27,99 кВт•год. В автомобілі використовується передня підвіска MacPherson і задня гвинтова підвіска.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com