За звання кращої машини року боротимуться п’ять електромобілів

Журі європейської премії Автомобіль року 2021 представило список з 29 машин, які будуть боротися за перемогу в майбутньому році. Серед них п’ять електромобілів, причому одна машина — воднева.

Водневий електрокар — це, зрозуміло, Toyota Marai. Також в конкурсі беруть участь електромобілі Honda e, Fiat 500e, Volkswagen ID.3 і Polestar 2. Ще у трьох – Citroen C4, Mazda MX-30 і Peugeot 2008 – є як бензинові, так і повністю електричні версії.

Попри існування глобального конкурсу «Автомобіль року», саме європейський залишається, мабуть, найпрестижнішим. До журі входять представники автомобільної преси європейських країн. За традицією премії, претендентів оцінюють не тільки по технічній досконалості, але і по співвідношенню ціни і якості, так що машини преміальних брендів перемагають вкрай рідко.

Раніше чисті електромобілі двічі отримували цю премію. У 2011 році автомобілем року став Nissan Leaf, а в 2019 – Jaguar I-Pace. Автомобілем 2020 року став Peugeot 208, у якого також є чисто електрична версія, а в 2018 році – Volvo XC40, електрична версія якого з’явилася пізніше.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co