З’явилися перші зображення хардкорної версії розкішного аналога Land Cruiser Prado

Цього літа Lexus представив нове покоління популярного позашляховика GX, який по суті вважається «розкішною» версією знаменитого Toyota Land Cruiser Prado. Машина виділилася власним дизайном, що відрізняється від “старшого” Lexus LX, а також потенційною заводською тюнінг-версією.

У продаж «хардкорний» GX з назвою 550 Overtrail+ має вийти у найближчий рік. Як він виглядатиме напередодні показали на перших зображеннях.

Вже заявлено, що машина поставлятиметься з 18-дюймовими колісними дисками, взутими в 33-дюймові «зубасті» шини Toyo Open Country, а також алюмінієвим захистом картера. Все це виявиться доступним вже з базової комплектації.

Основні зовнішні відмінності «хардкорного» GX від простого полягатимуть у наявності у нього спеціального експедиційного багажника на даху, де можуть зберігатися вантажні ящики з додатковим обладнанням, необхідним для позашляхових вилазок.

Завдяки звисам, що спускаються до задніх стояків, до багажника можна буде кріпити каністри з паливом, а також компресор для підкачування шин. Для зручності навантаження до даху будуть йти компактні сходи.

Але основна різниця полягатиме навіть не в цьому, а в покращених якостях Overtrail+ на бездоріжжі.

Крім постійного повного приводу з міжосьовим диференціалом фірми Torsen і роздавальної електронної трансмісії зі збільшеною швидкодією машини будуть електромеханічні стабілізатори, здатні розмикатися для того, щоб поліпшити артикуляцію коліс.

Крім того, для Overtrail+ буде доступним заднє блокування та штатний захист двигуна.

Під капотом «хардкорного» Lexus GX розташовується для версії 550 двигун робочим об’ємом 3,4-літра з подвійним турбонаддувом потужністю 354 кінські сили і 650 Нм. Зв’язку йому становитиме 10-діапазонна АКПП.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!