З 2024 року в ЄС почнуть перевіряти автомобілі за рівнем шуму

На цей час цей захід зачіпає тільки мотоцикли.

У 2019 Євросоюз зобов’язав автовиробників обмежити звук машин. Mercedes-AMG став одним з перших, хто адаптувався до нововведень, зменшивши рівень шуму для своїх більш спортивних модифікацій.

Подібні вимоги надходили від різних асоціацій, які закликали до зниження шуму від мотоциклів і машин з модифікованими вихлопами. Однак, варто зазначити, що великі спортивні змагання звучать набагато тихіше, ніж кілька поколінь назад. За туристичними маршрутами Тіролю в Австрії ці автомобілі пересуватися не можуть. Вся справа в тому, що в 2014 році Євросоюз вже видав директиву про контроль максимальних викидів вихлопних газів на всьому континенті.

У документі сказано, що в ньому встановлена дата «поновлення шумоміра на всіх ITV в ЄС до 20 травня 2023 року». Відзначимо, що дане правило приховує певні аспекти, які ускладнюють досягнення мети. Вимірювання шуму транспортного засобу в середині інспекційної лінії спотворюється через інші звуки. Для отримання більш точних результатів необхідна спеціальна установка.

Також, слід підкреслити, що деякі автолюбителі можуть йти на різні хитрощі в даному питанні, з цього, вимірювання буде необхідно проводити прямо на дорозі, як це робиться в Німеччині.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...