Японський виробник верстатів створив експериментальний електромобіль

Японська промислова компанія THK представить на виставці Japan Mobility Show 2023 експериментальний електромобіль власної розробки. Напередодні швидкої прем’єри THK поширила фото та інформацію про машину.

Концептуальному електромобілю надали позначення LSR-05, він виконаний у форматі повнорозмірного чотиридверного купе-кросовера. Електромобіль має незвичайний екстер’єр з короткою носовою частиною, спадною лінією даху та графічно виділеною верхньою частиною.

Габаритні довжина, ширина та висота машини становлять 4995, 1965 та 1530 мм. LSR-05 створено на повнофункціональній платформі оригінальної конструкції. Кросовер оснащений трьома електромоторами: на задній осі – пара агрегатів потужністю 93 кВт (127 к.с.), на передній – двигун віддачею 220 кВт (299 к.с.). Шасі повнокероване, тобто повертають усі чотири колеса.

Застосовано активну підвіску, амортизатори з регульованою жорсткістю, електричний привід гальм.

У салоні – запатентована система трансформації сидінь розробки THK.

THK – багатопрофільна компанія, яка спеціалізується на розробці та виробництві верстатів, напівпровідників, промислових роботів, деталей для літаків і т.д. Електромобіль LSR-05 не планується до виробництва, він лише служить демонстратором компетенцій THK у сфері компонентів для автомобілів та електромобілів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!