Які авто привозять українці під «нульове» розмитнення

Уже другий місяць в Україні працює «нульове» розмитнення. Це означає, що при імпорті транспортних засобів з-за кордону не потрібно платити жодних податків. Такий крок влади дещо активізував авторинок нашої країни.

За інформацією Державної митної служби, від початку дії звільнення від митних платежів та станом на початок травня в Україну завезли 29 195 транспортних засобів. З них більше половини (16 793 шт.) припадає на моделі вартістю до 100 тисяч гривень, тобто бюджетні авто з цінником $1,5-3 тисячі.

Ще 11 406 автівок були вартістю від 100 до 500 тис. грн; 760 авто — від 500 тис. до 1 млн грн; 196 машин — вартістю від 1 до 2 млн грн.

Дуже дорогих та елітних автомобілів було лише 40 — вартістю понад 2 млн грн. (Mercedes-Benz, Cadillac, AUDI, LEXUS, BMW тощо).

На думку експертів, така статистика підтверджує загальну тенденцію у потребі українців саме на автомобілі доступної цінової категорії, вартістю до 8-10 тисяч доларів.

За попередніми експертними оцінками, від початку повномасштабного вторгнення росії з активної частини автопарку України вибуло майже мільйон транспортних засобів. Понад 200 тисяч авто були повністю знищені.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело Інститут досліджень авторинку