Як Volkswagen ID.5, але дешевший і з більшим запасом ходу: Cupra запускає продаж своїх кросоверів

Через рік після дебюту електричного Cupra Tavascan стали відомі його ціни і характеристики. Цей спортивний електричний позашляховик надійде у продаж із двома різними силовими установками та стартовою ціною близько 50 000 євро.

Cupra Tavascan, як і Volkswagen ID.5, оснащується акумулятором на 77 кВт-год, але має більш привабливу ціну та більший запас ходу. Модель із заднім приводом потужністю 286 к.с. може проїхати до 568 км на одній зарядці, а версія з повним приводом та потужністю 340 к.с. розганяється до 100 км/год за 5,5 секунди.

Базова версія Business за 49 990 євро включає 19-дюймові легкосплавні диски, матричні фари, спортивні сидіння та 15-дюймовий екран інформаційно-розважальної системи. Варіант Adrenaline за 56 490 євро додає 21-дюймові диски, панорамний дах та аудіосистему Sennheiser. Топова версія VZ Adrenaline за 62 990 євро має ексклюзивні значки та додаткові опції.

Виробництво Cupra Tavascan здійснюється в Китаї, на заводі в Хефей, що робить його ще більш доступним у порівнянні з європейськими аналогами. Цей електромобіль поєднує стиль, потужність і технологічність, пропонуючи конкурентоспроможні ціни і великий пробіг на одній зарядці.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!