Xpeng представила X9 – безшумний 500-сильний мінівен з автопілотом

Представлений новий мінівен Xpeng X9. У принципі раніше вже з’являлася інформація про те, що Xpeng працює над повністю електричним мінівеном, але до цього автомобіль показували тільки в камуфляжі.

Тепер у нас з’явилися нові деталі та фотографії, оскільки автомобіль з’явився у каталозі автомобілів Міністерства промисловості та інформатизації КНР, які незабаром з’явиться на ринку Китаю.

Xpeng X9 отримав футуристичний дизайн та габарити 5293 х 1988 х 1785 мм при колісній базі 3160 мм. Він буде мати три ряди та 6 або 7 сидінь, залежно від комплектації та побажань замовників. Задні двері є зсувними, ручки виконані врівень з корпусом.

Xpeng X9 буде доступний у двох варіантах з одним або двома двигунами. Модель із двигуном на передній осі матиме потужність 319 к.с. Ця версія буде оснащена літій-залізо-фосфатною батареєю (LFP) від Eve Energy.

Версія з двома двигунами отримує додатковий двигун потужністю 183 к.с. на задній осі (сумарна потужність складає більше 500 к.с.), а також нікель-марганець-кобальтову (NMC) батарею, яка постачається CALB.

У передній бампер X9 буде вбудовано лазерний далекомір та інші датчики, які відповідатимуть за роботу системи автоматичного пілотування.

Інших подробиць наразі немає.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com