Xiaomi планує інвестувати $10 млрд в електромобілі

Компанія має намір вийти на автомобільний ринок в найближчі п’ять років.

Виробник смартфонів і іншої електроніки Xiaomi пообіцяв інвестувати 10 мільярдів доларів в розробку і виробництво електромобілів до кінця цього десятиліття. Півтора мільярда буде виділено негайно для нового автомобільного підрозділу корпорації.

Чутки про те, що Xiaomi зробить свій електромобіль ходять як мінімум з моменту виникнення нашого видання. Однак тепер джерело Bloomberg в компанії запевняє, що остаточно рішення було прийняте лише кілька тижнів тому.

Яка саме буде роль Xiaomi в автопромі поки до кінця не ясно. Джерела запевняють, що компанія вже наймає людей для розробки автомобільного програмного забезпечення. А ось безпосередньо випуск машин корпорація стане здійснювати спільно з партнерами. Зокрема, фінальну збірку замовлять у сторонньої компанії.

За словами глави Xiaomi Лея Цзюня, він усвідомлює, що на створення автомобіля піде щонайменше від трьох до п’яти років, а інвестиції кінець кінцем будуть вимірюватися не одним, а кількома десятками мільярдів доларів. Він назвав вступ в автомобільний бізнес своїм останнім великим проєктом.

На презентації також була показана машина, яку багато хто вважав першим електромобілем Xiaomi. Насправді це лише автодім на базі китайського фургона Maxus V90, який був створений компанією в єдиному екземплярі в першу чергу для демонстрації всілякої бортової електроніки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело bloomberg.com

Коментарі
Завантаження...