Xiaomi опублікувала знімки інтер’єру та відео зимових випробувань нового SU7

Детальніше про внутрішнє оздоблення Xiaomi SU7 стає відомо завдяки новим офіційним фотографіям. Ці матеріали допомагають краще зрозуміти, чого можна очікувати від дизайну новинки. Крім того, було опубліковано нове відео із зимовими випробуваннями автомобіля.

Хоча ціна та терміни початку постачання поки невідомі, з кожним днем з’являється все більше інформації про Xiaomi SU7, який має стати одним із найочікуваніших китайських автомобілів 2024 року. Генеральний директор Xiaomi, Лей Цзюнь, обіцяв, що постачання розпочнуться в першій половині року, і автомобіль, ймовірно, стане однією із зірок на Пекінському автосалоні у квітні. Очікується, що ціни на модель становитимуть близько 300 000 юанів.

Можливо, несподіваним аспектом Xiaomi SU7 є наявність кнопок, причому не мінімальна їх кількість, що дивно, враховуючи технологічну спрямованість Xiaomi. Основні концепції дизайну – привабливий вигляд, інтуїтивність та інтеграція людини та автомобіля, а SU7 пропонує орієнтований на людину внутрішній вигин навколо передніх пасажирів, що забезпечується технологічною віссю керування та взаємодією людини з машиною.

Що це означає на практиці? Насамперед внутрішній вигин охоплює передніх пасажирів, забезпечуючи зручне та комфортне розміщення всіх функцій. Передбачається, що внутрішній вигин як фізично розширює простір для пасажирів, роблячи його комфортнішим, так і психологічно збільшує відчуття простору.

Вигин проходить від дверей до дверей через кермо і по всій панелі приладів. Розміщення призначене для забезпечення комфортної статичної пози для рук. З технологічною віссю водіння все зосереджено через середину керма триспиці зі скошеним низом. Ця лінія тягнеться вгору через цифрову панель приладів та ширококутний дисплей на лобовому склі.

Що стосується згаданих раніше кнопок, то на центральній консолі знаходяться чотири перемикачі та кнопка Start/Stop. Вони керують температурою, силою вентилятора, електричним заднім антикрилом та пневмопідвіскою. Xiaomi Auto вважає, що фізичні кнопки – це природний спосіб взаємодії людини з машиною, а також засіб для створення емоційного зв’язку між людиною і автомобілем. Перемикачі дозволяють керувати, не дивлячись основними функціями машини. Однак необхідність кнопки для електричного заднього антикрила здається сумнівною, як і кнопка для пневмопідвіски, яка, ймовірно, буде потрібно лише зрідка.

Це не єдині кнопки у Xiaomi SU7. Якщо вам потрібно більше відчуттів, ви можете додати цілу низку фізичних перемикачів під сенсорним екраном за допомогою док-станції.

Лей Цзюнь на церемонії презентації наголосив, що Xiaomi прагне стати королем запасу ходу та ефективності взимку. Загальна проблема з електромобілями полягає в тому, що дальність суттєво скорочується за низьких температур. Частиною рішення для Xiaomi SU7 є розроблений усередині компанії тепловий насос. У відео пара седанів SU7 долає сніг та лід у вкрай холодних умовах біля міста Хейхе на півночі Китаю під час зимових випробувань.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co