Вживаний Mercedes-Benz G63 AMG 6×6 продають за 872 000 євро

На торговому майданчику Pistonheads виставлений на продаж дуже рідкісний тривісний пікап Mercedes-Benz G63 AMG 6×6 2015 року випуску. Загальний пробіг трака складає всього 230 кілометрів. Позашляховик має оригінальну схему забарвлення та дуже велику ціну. За автівку просять 872 тисяч євро, що приблизно дорівнює вартості семи нових Mercedes-Benz G-класу.

Німецький автовиробник Mercedes-Benz створила всього близько ста примірників шестиколісного позашляховика G63 AMG 6×6 в період з 2013 по 2015 роки. Виставлений на продаж екземпляр – з останньої частини партії та був зібраний для замовника з Кувейту.

Як стверджують продавці на майданчику Pistonheads, весь цей час він провів у приватній колекції та практично не використовувався – тому й такий мінімальний пробіг. Зазначається, що зараз авто знаходиться в Німеччині.

З огляду на то, що близько п’яти років Mercedes-Benz G63 AMG 6×6 просто стояв, його стан близький до стану нового автомобіля. Серед опцій, що має позашляховик, названі камера заднього виду, шкіра Designo, алькантара та стильний карбон в салоні. Дивно, що для задніх пасажирів встановлено застарілий DVD-плеєр та мультимедійна система. Спереду встановлено особливо комфортні сидіння, які дозволяють відчувати себе як на “троні”.

Під капотом Mercedes-Benz AMG 6×6 встановлено 544-сильним турбованим двигуном V8 місткістю 5,5 літра. Мотор агрегується з 7-діапазонним “автоматом” та повним приводом з п’ятьма блокуваннями.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело classicdriver.com