Виробництво автомобільних чипів Toshiba на півдні Японії постраждало від землетрусу

Стихійні лиха, які не є рідкістю в Японії, продовжують підривати сегмент автомобільних компонентів, що й без того відчуває проблеми з поставками. Якщо минулої весни призупинити випуск чипів для машин через пожежу змушене було підприємство Renesas, то минулих вихідних землетрус порушив роботу підприємства Toshiba на півдні Японії.

За інформацією Reuters, компанія досі оцінює збитки, спричинені землетрусом, але діяльність підприємства в Оіто тимчасово призупинена. Тут випускаються логічні мікросхеми, 60% яких Toshiba постачає виробникам автомобільних компонентів та промислового обладнання. Коли буде відновлено виробництво, теж не уточнюється, але перші офіційні дані щодо цього можуть з’явитися завтра.

Такі ж компоненти випускаються і на іншому підприємстві Toshiba, розташованому на півночі Японії, тому частина замовлень із постраждалого підприємства може бути перенесена на альтернативний майданчик. На думку більшості учасників ринку, в автомобільному сегменті брак напівпровідникових компонентів зберігатиметься протягом усього 2022 року, а хтось прогнозує і затяжніший характер кризи. Внаслідок дефіциту чипів минулого року обсяги випуску автомобілів скоротилися на кілька мільйонів штук, а ціни помітно зросли у всьому світі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com