Виробництво акумуляторів для електромобілів можуть перенести з США в Європу чи Китай

SK Innovation пригрозила вивести весь свій акумуляторний бізнес зі Сполучених Штатів після того, як Комісія з міжнародної торгівлі США (ITC) видала обмежений 10-річний заборонний наказ, який обмежує імпорт літій-іонних акумуляторів SK в Штати.

Це рішення було прийнято після заяв компанії LG Energy Solution про те, що її конкурент незаконно привласнив комерційну таємницю. LG вимагає від SK виплатити їй до 3 трильйонів вон (2,26 мільярда доларів). Якщо компанії домовляться між собою, це зробить рішення ITC недійсним. Аби не допустити відступати, SK Innovation закликала президента Джо Байдена скасувати рішення Комісії до 11 квітня, інакше компанія може повністю піти з ринку США.

«Компанія проводить консультації з експертами, щоб обговорити способи виведення нашого виробництва акумуляторів зі Сполучених Штатів», – повідомила Reuters прессекретар SK Innovation. «Ми розглядаємо варіанти перенесення нашого виробництва акумуляторів з США в Європу або Китай, що обійдеться нам в десятки мільярдів вон».

SK Innovation додала, що буде змушена призупинити будівництво заводу з виробництва акумуляторів в Грузії вартістю 2,6 мільярда доларів, якщо адміністрація Байдена не скасує рішення ITC.

Постанова ITC дійсно включає деякі винятки, що дозволяють SK імпортувати компоненти для внутрішнього виробництва акумуляторів для майбутнього електричного Ford F-150 протягом чотирьох років і для лінійки електромобілів MEB Volkswagen протягом двох років. Очевидно, одного цього недостатньо, щоб переконати SK залишитися на ринку США.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...