Винайдено акумулятори для електрокарів, які можна зарядити за 2 хвилини

Швейцарський стартап Morand розробив акумулятор eTechnology, який здатний заряджатися до 80% всього за 72 секунди. Трохи більше двох хвилин займе повна зарядка.

Як стало відомо AMPERCAR.com, технологія зберігання енергії, яку швейцарці описують як «революційну», використовує систему, що складається з елементів HUC, здатних виконувати більше 50 тисяч циклів заряджання.

Випробування, проведені на прототипі акумулятора ємністю 7,2 кВт.год, показали, що навіть зарядка до 98% (900 A/360 кВт) займає лише 120 секунд.

За словами розробників, при виготовленні елементів живлення було використано менше критичної сировини, такої як літій і кобальт. Сам акумулятор Morand eTechnology використовує невелику кількість літію, але переважно алюміній, графен та вуглець.

Попри те, що стартап Morand справді спроєктував і розробив новітню батарею, він все ще шукає інвесторів і партнерів для промислового виробництва продукції. Якщо ці плани вдасться реалізувати, то кінцева вартість нових акумуляторів відповідатиме вартості популярних літій-іонних батарей.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!