VW назвав дату прем’єри електроседана ID. Aero

Компанія Volkswagen показала черговий, судячи з усього, останній тизер концептуального електричного седана, якому відтепер присвоєно ім’я ID. Aero. Його прем’єра відбудеться вже 27 червня. Серійна машина зараз проходить випробування, раніше ми її знали під ім’ям Aero B.

Технічних даних поки що майже немає, але з попередніх фраз керівників німецького концерну можна зробити висновок, що на нас чекає седан розміром з Tesla Model 3 або навіть більше, але при цьому простіше. Тут на думку спадає аналогія з бензиновими моделями. Tesla Model 3 виступає у сегменті компактних спорт-седанів на кшталт Audi A4. А ID. Aero в компанії раніше описували, як електричний аналог Volkswagen Passat, який за розмірами майже дорівнює A4, але поступається в потужності, оснащенні, зате коштує дешевше.

Відомо, що ID. Aero буде побудований на тій же платформі MEB, яка лежить в основі всіх сучасних електромобілів бренду. При цьому раніше йшлося про те, що запас ходу седана досягне 700 кілометрів, що вселяє надію на те, що ID. Aero отримає більшу батарею, ніж у вже представлених машин, де її ємність не перевищує 77 робочих кіловат-годин.

Надія, втім, може бути примарною. Справа в тому, що серійна машина на основі концепту, яка з’явиться у 2023 році, спочатку продаватиметься лише в Китаї. Отже, і запас ходу в 700 кілометрів міг бути виміряний за китайською методикою. Остання, як ми знаємо, дозволяє на 77 кіловатах «проїхати» і більше, ніж 700 кілометрів.

Нагадаємо також, що Volkswagen готує і принципово новий електричний седан, відомий поки що як проект Trinity. Це буде флагманська модель, з якої дебютує і нова платформа для електромобілів під назвою SSP. Щоправда, з’явиться вона лише 2026 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co