Восени китайська Nio почне постачання електромобілів в Норвегію

Китайський стартап Nio, що займається виробництвом електромобілів, оголосив у четвер про плани з виходу на перший для себе зовнішній ринок, тобто за межі Китаю. Цим ринком стане Норвегія. Постачання автомобілів туди почнуться у вересні цього року.

Спочатку компанія почне постачання своїх електричних кросоверів Nio ES8. У 2022 році модельний ряд буде розширений електричним седаном Nio ET7. Крім того, компанія планує розширити свій штат співробітників в Норвегії. Зараз він становить 15 осіб, але до кінця року збільшиться до 57.

Продавати електромобілі Nio планує почати в своєму головному норвезькому офісі в Осло, який буде відкритий в третьому кварталі цього року. У наступному році компанія також відкриє в різних частинах країни чотири додаткових шоуруми.

Згідно зі статистикою Норвезького дорожнього об’єднання (Norwegian Road Federation, NRF), більш ніж половина проданих нових автомобілів в країні минулого року виявилися саме електромобілями. Частка електричних транспортних засобів зросла минулого року до 54,3%. У 2019 році вона становила 42%. Найбільш популярною моделлю торік стала Audi e-tron, у 2019-му – Tesla Model 3, а в 2018-му – Nissan Leaf.

У країні вже присутні китайські електромобільні бренди. Наприклад, в грудні минулого року в Норвегію було поставлено 100 моделей кросовера G3 від компанії Xpeng. У цьому році бренд хоче подивитися, як норвежці візьмуть її новий електричний седан P7. Компанія також планує розширювати штат співробітників в Європі, перед тим, як почне більш масові постачання на ринки Західної та Східної Європи.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnbc.com