Volvo на 300% збільшить випуск електричних кросоверів

Шведський автовиробник оголосив про амбітне збільшення обсягу виробництва електрокарів на заводі в бельгійському місті Гент на тлі висхідного попиту на “зелені” автівки. Зокрема, йдеться про електромобілі лінійки Volvo Recharge, частка яких торік збільшилася більш ніж у два рази в порівнянні з 2019 роком.

У пресслужбі Volvo уточнюють, що на випуск електромобілів доведеться 60% від загальної виробничої потужності бельгійського заводу. На сьогодні підприємство випускає дві електрифіковані модифікації кросовера XC40: електричний XC40 Recharge та версію з гібридною силовою установкою.

У найближчих планах шведського бренду – запуск другої повністю електричної моделі, яка базується на новій модульній архітектурі CMA. Новинка повинна стати на конвеєр вже до кінця цього року.

Нагадаємо, що до 2025 року шведський автовиробник розраховує збільшити частку електромобілів в глобальних продажах бренду до 50%, а решта 50% припадатиме на гібриди. Чи вдасться Volvo втілити ці плани у життя? Судячи за трендом, що зараз тільки розпочинається, автовиробник зможе цього досягнути навіть раніше.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело greencarcongress.com