Volvo готує до продажу у Європі розкішний електричний мінівен

Volvo продовжує впевнено крокувати у майбутнє, прагнучи стати одним із лідерів серед преміальних брендів на ринку електромобілів. Компанія не тільки впевнено тримається на обраному курсі, а й анонсувала запуск нової моделі в 2024 році – електричного мінівена Volvo EM90, який незабаром дебютує в Європі.

В той час, як Mercedes визнає зайвий оптимізм щодо електромобілів, закликаючи до глибокого роздуму про майбутнє мобільності до 2035 року, шведська марка продовжує слідувати напрямку, заданому Європейським Союзом. Попри те, що до наступного десятиліття залишається лише шість років, протягом яких Volvo планує продавати гібридні та бензинові моделі, бренд також розширить свою лінійку електромобілів двома значними новинками у найближчі два роки.

На цей час асортимент екологічно чистих машин Volvo включає моделі EX40 і EC40, а також новинку – EX30, перші екземпляри якої вже скоро надійдуть клієнтам. Флагманська модель EX90 також очікується найближчим часом, попри труднощі, які затримали світовий дебют.

Однак особливу увагу привертає анонсований EM90 – перший повністю електричний мінівен від Volvo, представлений минулого року в Китаї. Цей розкішний автомобіль, призначений як для сімей, так і для корпоративних автопарків як VIP-транспорт, успадковує традиції Volvo Duett, запропонувавши просторий інтер’єр, характерний для мінівенів.

EM90 обіцяє три ряди сидінь на шість місць з незалежними, регульованими та електричними капітанськими кріслами, а також вражаючу автономність у 640 кілометрів завдяки потужній батареї.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co