Volta Trucks: нове слово в електричних вантажівках

Стартап Volta Trucks завершив раунд фінансування на 20 мільйонів доларів. Загальна сума замовлень на майбутню електричну вантажівку Volta Zero сягнула 260 мільйонів доларів.

За офіційною заявою Volta Trucks, нові інвестиції в розмірі 20 мільйонів доларів надійшли від нью-йоркської компанії Luxor Capital Group, LP. Сума, ймовірно, не дуже велика, але для компанії, що тільки починає діяльність з виробництва електричних вантажівок, це важлива віха.

Нагадаємо, що американський стартап планує випустити на ринок повністю електричну модель вантажівки – Volta Zero. Портфель замовлень на 260 мільйонів доларів свідчить про величезний інтерес до Volta Zero. Потенціал у компанії, вочевидь, є.

Найбільше потенційне замовлення надійшло в грудні 2020 роки від групи Petit Forestier у Франції, яка хотіла б придбати 1000 Volta Zeros в рамках великої багаторічної угоди. Серійне виробництво електричної вантажівки може початися приблизно у 2022 році.

Цього року Volta Trucks запускає програму Pioneer Program, в рамках якої невелика кількість електромобілів має бути продемонстровано за допомогою тестових випробувань.

Відомо, що електрична вантажівка Volta Zero буде оснащена батареєю місткістю 160-200 кВт-год (хімічний тип акумуляторів LFP). Без підзарядки електрокар зможе подолати відстань до 200 кілометрів. Максимальне корисне навантаження становить 8,6 тонни. Обсяг вантажного відсіку становить 37,3 кубічних метрів, що вміщує 16 євро-палет.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело insideevs.com