Volkswagen запускає новий Crafter 2024 з помічником ChatGPT

Навіть комерційні автомобілі, такі як Volkswagen Crafter, вимагають оновлення протягом усього свого життя, і тому виробник тепер вносить оновлення до свого великого фургона, які, принаймні візуально зовні, ледь помітні, якщо взагалі помітні. Проте з квітня 2024 року, коли нова модель з’явиться у попередньому продажу, буде внесено деякі технічні зміни.

Зокрема, кокпіт було повністю перероблено. Наразі він оснащений останнім поколінням інформаційно-розважальних систем. Серед оновлених функцій також присутні «Цифрова панель приладів», багатофункціональне рульове колесо, електронне гальмо стоянки і різні системи допомоги водієві. Однією з ключових опцій є цифровий голосовий помічник із інтеграцією ChatGPT. Але розгляньмо це докладніше.

Новий Crafter буде стандартно обладнаний цифровими приладами. Крім того, в ньому з’явиться новий екран інформаційно-розважальної системи з діагоналлю 10,3 дюйма. Як опція також пропонується сенсорний екран розміром 12,9 дюйма. Програмне забезпечення відрізняється новорозробленим графічним інтерфейсом та інтуїтивно зрозумілою навігацією по меню. Крім того, транспортний засіб Volkswagen оснащений вищезгаданим онлайн-голосовим керуванням численними функціями автомобіля.

Важіль ручного гальма та перемикач автоматичної трансмісії, а також елементи управління освітлювальними функціями, кнопки в центральній консолі та всі повітропроводи були перероблені.

Всі нові модифікації Crafter отримають розширений набір асистентів: Front Assist (система аварійного гальмування, включаючи виявлення велосипедистів та пішоходів), Lane Assist (система попередження про виїзд зі смуги), розпізнавання дорожніх знаків, обмежувач швидкості та задні парктроніки. Travel Assist вперше буде доступний як опція для Crafter. У поєднанні з цим Crafter також буде включений «Emergency Assist».

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com