Volkswagen вивів на тести електричний Tiguan (фото)

Виробник Volkswagen розпочав випробування кросовера Tiguan нової генерації. Фотошпигунам вперше вдалося зняти автомобіль під час випробувань в Альпах.

Поки що на шпигунських світлинах можна побачити лише прототип автомобіля, на якому інженери компанії обкатують агрегати майбутньої моделі. Як бачимо, у новинки відсутня традиційна решітка радіатора (замість неї у машин встановлена ​​заглушка), а також патрубки вихлопної системи. Це свідчить про те, що на випробуваннях помічено електричну модифікацію нового Tiguan.

Чи продаватиметься автомобіль з традиційними двигунами внутрішнього згоряння, поки не відомо. Так само виробник не розкриває технічні параметри новинки.

Прем’єри оновленого кросовера Volkswagen Tiguan варто очікувати у 2024 році.

Нагадаємо, Volkswagen Tiguan— компактний SUV автоконцерну Volkswagen, виготовляється з 2007 року, побудований на платформі Volkswagen Golf. У липні 2020 року німецький автовиробник презентував оновлення другого покоління Tiguan. Автомобіль отримав оновлення дизайну, інтер’єру та технологій, а також отримав плагін-гібридну версію силової установки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!