Volkswagen відкриє в Європі шість великих акумуляторних заводів до 2030 року

Volkswagen планує до 2030 року запустити в Європі шість великих заводів з виробництва акумуляторів, щоб збільшити продажі електромобілів, одночасно знизивши ціни на акумулятори. Завдяки цьому електромобілі стануть доступними для ширшого кола покупців. Очікується, що після введення в експлуатацію заводи вироблятимуть акумуляторні елементи з сумарною ємністю 240 ГВт·год на рік.

Компанія Volkswagen посідає друге місце за обсягом продажів у світі після Toyota. Зараз вона знаходиться в процесі переходу до випуску автомобілів з живленням від батарей, і на заході Volkswagen Power Day було оголошено, що один із заводів з виробництва акумуляторів буде побудований на базі наявних виробничих потужностей з випуску акумуляторів в Зальцгіттері (Німеччина), а другий буде зведений спільно з компанією Northvolt на півночі Швеції в Шеллефтео. За ними піде будівництво заводу в Іспанії, Франції чи Португалії в 2026 році та старт наступного будівництва в Польщі, Словаччині чи Чехії до 2027 року. Ще два заводи будуть запущені до 2030 року.

Volkswagen також має намір зосередитися на розробці «нового уніфікованого осередка» для своїх батарей, випуск якого планує освоїти в 2023 році і вже в 2030 році використовувати в 80% електромобілів .

«В середньому ми знизимо вартість акумуляторних систем до рівня нижче 100 євро за кВт·год, – повідомив Томас Шмалл (Thomas Schmall), генеральний директор Volkswagen Group Components. – Це, нарешті, зробить електричну мобільність доступною і домінуючою в області приводної техніки».

Volkswagen також планує значне розширення інфраструктури зарядних станцій, слабкий розвиток якої, як і раніше розглядається як серйозна перешкода для масового впровадження електромобілів. Автовиробник повідомив, що має намір до 2025 року відкрити разом з партнерами в Європі близько 18 тис. пунктів швидкої зарядки, що являє собою п’ятикратне збільшення в порівнянні з наявною пропозицією.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnbc.com

Коментарі
Завантаження...