Volkswagen та Skoda створюють кросовер-сенсацію: модель вже тестується

Один із найочікуваніших запусків із 16 анонсованих новинок, які Volkswagen планує представити у Бразилії до 2028 року, — це довгоочікуваний бюджетний SUV, наступник Gol. Робота над проєктом ведеться спільно фахівцями Volkswagen та Skoda, і в результаті кожен бренд отримає свою версію. В Індії вже почалися тестові заїзди чеської версії, і нещодавно було зроблено перші шпигунські знімки.

Зображення демонструють прототип із серійним кузовом, але дизайн все ще добре замаскований. Проте вже видно такі елементи, як LED-ліхтарі, третій стоп-сигнал на спойлері, рейлінги на даху та держномер на кришці багажника. Інші деталі дизайну, які були попередньо показані в тизері, включають виразний капот і розділену конфігурацію фар з ходовими денними вогнями у верхній частині.

Розробка нового SUV ведеться спільно між Volkswagen та Skoda. У рамках співпраці шукатимуться способи зниження витрат на розробку, зокрема, використовуватиметься платформа MQB-A00. Кожен бренд має свою версію моделі, але деякі елементи, такі як передні двері, можуть бути однаковими для обох машин.

Технічні специфікації поки що не публікуються, але відомо, що кросовер матиме довжину близько 4 метрів та колісну базу 2,56 метра. Версія від Skoda буде орієнтована на ринок Індії, тоді як у Бразилії буде представлена версія Volkswagen. Модель очікується як духовний наступник Gol. Виробництво сконцентрується на заводі в Таубаті (штат Сан-Паулу) і стане можливим завдяки інвестиціям у розмірі 16 мільярдів реалів, які бренд планує вкласти до Бразилії до 2028 року.

Після прибуття в дилерські центри у 2025 році новий SUV займе позицію між Polo Track та Nivus, щоб конкурувати з Fiat Pulse та Renault Kardian. Назва моделі поки не вибрана.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!