Volkswagen розкрив запас ходу прийдешнього ID.5

Купевидний варіант ID.4 дебютує через кілька місяців відразу в двох варіантах – ID.5 і ID.5 GTX.

Німецький Volkswagen розкрив деякі подробиці про новий електричний кросовер ID.5, розповідає topelectricsuv.com.

Майбутній автомобіль є всього лише купевидною версією існуючого кросовера ID.4 і позиціюється як спортивна машина. Її дебют відбудеться вже через кілька місяців, тому нові дані про модель поступово стають надбанням громадськості.

Повідомляється, що запас ходу для ID.5 складе 540 кілометрів за методикою WLTP. Більш потужний двомоторний ID.5 GTX зможе проїжджати на одній зарядці дещо менше – 497 км. На жаль, але інших характеристик поки не розкрили.

Нагадаємо, що згідно з попередніми планами марки, дебют ID.5 повинен відбутися в другій половині цього року. Імовірно в жовтні-грудні, але без конкретних дат. Спочатку модель буде вироблятися тільки на території Європи і Китаю.

Американський ринок поки що не є пріоритетним для бренду, тому раніше 2022 року цю машину там годі й чекати. Однак не можна виключати того, що виробництво ID.5 цілком можуть налагодити в США на заводі в місті Чаттануга, де планується випускати схожий кросовер ID.4.

Очікується, що вартість майбутньої новинки буде починатися від 40 тисяч євро. Головними конкурентами називаються Tesla Model Y і Nissan Ariya.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело topelectricsuv.com

Коментарі
Завантаження...