Volkswagen представив нову версію електрокара ID.3 Pro

Німецький концерн презентував новий 143-сильний VW ID.3 Pro початкового рівня. Компанія зробила ще одне доповнення до лінійки ID.3, запустивши новий варіант Pro в Великобританії. Новинка доступна в трьох комплектаціях: Life, Business та Family.

Компактний електричний хетчбек оснащується мотором на 145 кінських сил (270 Нм), який живиться від акумуляторної батареї на 58 кВт-год, що й більш продуктивна версія з 201-сильним двигуном Pro Performance.

Як зазначають розробники, час зарядки залишається колишнім, тому зарядка акумуляторної батареї до 80% займає приблизно 35 хвилин при використанні зарядного пристрою постійного струму потужністю на 100 кВт. Без підзарядки електрокар здатен проїхати 423 км; розгін до “першої сотні” складає 9,6 секунди. Для порівняння, версія ID.3 потужністю 204 кінських сили робить це швидше на 2,3 секунди.

В концерні VW зазначаються, що пізніше в цьому році буде продовжено розширення сімейства ID.3. Очікується презентація ще більш доступного варіанта електрокара під назвою Pure з акумуляторною батареєю на 45 кВт-год. Подробиці про новинку будуть відомі пізніше.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com