Volkswagen працює над власним софтом для автономних автомобілів

Volkswagen має намір власними силами розробити більшу частину програмного забезпечення для автономних автомобілів, заявив у вівторок Маркус Дюсманн (Markus Duesmann), глава бренду Audi, що належить німецькому автовиробникові.

За словами Дюсманна, який входить до складу ради директорів Volkswagen, де відповідає за дослідження і розробки, компанія не відмовляється від співпраці з технологічними компаніями в деяких областях. «Але більшу частину програмного забезпечення в майбутньому ми зробимо самостійно», – сказав він в ході галузевого заходу.

Відповідаючи на питання, чи розглядає Volkswagen компанію Google, що входить в холдинг Alphabet, як еталон в розробці програмного забезпечення, Дюсманн відповів, що хотів би бути хоча б на тому ж рівні.

Daimler і Volkswagen займаються розробкою своїх власних операційних систем для автономних автомобілів, щоб мати можливість конкурувати в області збору даних з електромобілів з такими великими технологічними фірмами, як Apple і Amazon.

Попри неодноразові заклики об’єднатися з конкурентами, Volkswagen поки продовжує діяти самостійно, пояснюючи свою позицію тим, що знаходиться на другому ступені в табелі про ранги найбільших виробників автомобілів в світі.

«Наш рівень змушує нас спочатку співпрацювати з самими собою», – сказав Дюсманн, додавши, що автовиробник впевнений у своїй здатності встановити нові стандарти у галузі розробки програмного забезпечення для автономних автомобілів. Він також зазначив, що інші компанії зможуть за бажання приєднатися до цих стандартів.

Розробкою операційної системи VW.OS в Volkswagen займається нещодавно сформований підрозділ Car.Software.Org, в якому працює близько 5000 чоловік.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело reuters.com