Volkswagen пообіцяв представити електромобіль за 20 000 євро у 2027 році

На тлі цінових воєн, що розгорнулися навіть за межами Китаю на ринку електромобілів, амбіції чинних лідерів автомобілебудування вже не виглядають настільки сильними, але той же Volkswagen не відмовляється від намірів запропонувати європейцям електромобіль вартістю 20 000 євро до 2027 року. Про це автоконцерн заявив цього тижня.

Відповідну заяву було зроблено на сторінках соціальної мережі X, причому, крім підтвердження актуальності відповідних планів, у ньому згадувалося походження такого електромобіля — зважаючи на все, він повинен не тільки пропонуватися на території Європи, а й вироблятися там же.

Нагадаємо, що нещодавно спільна ініціатива Renault та Volkswagen у сфері розробки недорогих електромобілів зазнала краху, і тепер автогігантам важливо переконати інвесторів, що вони зберігають рішучість рухатися до цієї мети вже самостійно.

Як випливає з нових заяв представників Volkswagen Group, новий електромобіль за 20 000 євро встановить стандарти в технологічній сфері, дизайні та якості виготовлення, а також доступності для покупців. Судячи з опублікованого там же ескізу, машина компактних розмірів матиме зовнішність хетчбека з прямовисною поверхнею кришки багажника.

Плани випуску електромобіля ID.2 досі були більш деталізовані Volkswagen, оскільки налагодити його виробництво в Іспанії концерн має намір вже наступного року. Вартість машини планується укласти у рамки 25 000 євро. Передбачається, що компактніша модель буде носити позначення ID.1, і її можна вважати наступником Volkswagen Polo в електричному варіанті. Якщо машині дістанеться тягова батарея ємністю 57 кВт·год, то в умовах циклу WLTP вона забезпечить запас ходу до 402 км. Можливо, багатьом європейським споживачам цього вистачить.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co