Новий Volkswagen Passat буде дуже великим універсалом. Від седана відмовляться

Нова генерація Volkswagen Passat повинна з’явитися в 2023 році. Як повідомляє Auto Express, від седана, як від непопулярного кузова, відмовляться, і модель буде запропонована тільки в якості універсала. Дуже великого універсала.

Нове покоління Passat (B9) створюється на модульній платформі MQB і буде випускатися в Братиславі разом з позашляховиком Touareg. Вивільнені площі в Емдені, Німеччина, будуть віддані під збірку “електричок” бренду.

Пріоритетом нового Passat Estate є практичність і універсальність. Передбачається, що колісна база зросте до 2,85 метра, і місце що з’явилось буде використано для збільшення місця для задніх пасажирів і багажного відділення.

Електричної версії Passat B9 не планується, щоб не відбирати клієнтів у майбутнього серійного варіанту ID. Space Vizzion. Місія Passat – задовольнити потребу тих, хто вважає за краще авто з традиційним ДВЗ.

Цікаво, що універсалу нової генерації пророкують дизель, в той час як Європа повсюдно від них відмовляється. Місце під капотом займе 2.0 TDI потужністю від 150 до 200 к.с. Також в гаммі будуть і бензинові двигуни, але в складі гібридних силових установок. Базова версія eHybrid матиме потужність близько 200 к.с., очікується і більш продуктивна 245-сильна GTE-модифікація. Ємність батареї з нинішніх 13 кВт*год, очевидно, збільшать, і універсал зможе проїжджати в режимі без вихлопів близько 60 км.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!Коментарі
Завантаження...