Volkswagen не відновить виробництво у росії в найближчому майбутньому

Керівник підрозділу легкових автомобілів Volkswagen Міхаель Арндт підписався під листом, який отримали російські дилери бренду. У листі йдеться, що Volkswagen не відновить виробництво автомобілів у росії в найближчому майбутньому, проте планів із закриття майданчиків у Калузі та Нижньому Новгороді поки що немає.

“У зв’язку з високим загальним рівнем невизначеності ми не можемо передбачити дату повернення до звичайного режиму виробництва в росії та планувати виробництво на 2022 рік”, – йдеться у листі.

Volkswagen підтвердила, що запчастини продовжують поставлятися російським дилерам, проте через зниження доступності деяких з них гарантійний ремонт автомобілів може збільшитися.

У зв’язку з надзвичайною ситуацією і з причин, що з неї випливають, таким як порушення логістичних ланцюжків і обмеження поставок до росії у зв’язку з європейськими санкціями, доступність деяких запасних частин може бути обмежена, а час очікування гарантійного ремонту може збільшитися.

Volkswagen

Ще 3 березня Volkswagen припинив виробництво в Калузі та Нижньому Новгороді, а також тимчасово припинив експорт автомобілів. Терміни можливого відновлення їх роботи з того часу не уточнювалися, а всім працівникам, що потрапили під простій, виплачується грошова компенсація у розмірі 2/3 від їх стандартної заробітної плати.

У Нижньому Новгороді компанія випускала ліфтбек Skoda Octavia, а також кросовери Skoda Karoq, Skoda Kodiaq та Volkswagen Taos. У Калузі велося виробництво ліфтбеків Volkswagen Polo та Skoda Rapid, кросовера Volkswagen Tiguan, а також бензинових атмосферних двигунів MPI об’ємом 1,6 літра.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com