Volkswagen Group запропонували 7,5 млрд євро за Lamborghini

Пропозиція надійшла в цьому місяці. Що відповість на неї керівництво Volkswagen, поки можна тільки здогадуватися.

Німецький автоконцерн Volkswagen Group отримав привабливу пропозицію про продаж італійської марки Automobili Lamborghini, яка входить до його складу. Легендарного виробника, який спеціалізується на випуску дорогих спортивних автомобілів, хоче придбати недавно заснований англо-швейцарський консорціум.

Пропозиція надійшла Volkswagen в травні від Quantum Group AG. Консорціум, утворений з холдингової компанії з Цюріха і лондонської інвестиційної фірми Centricus Asset Management, готовий заплатити за Lamborghini 7,5 млрд євро. Quantum Group AG планує перетворити італійський бренд в лідера інновацій, що впроваджує нові екологічно чисті технології.

Крім покупки Lamborghini, концерн Quantum Group AG запропонував VAG стратегічне партнерство, що передбачає спільне користування інтелектуальною власністю і технологіями, пов’язаними з електромобілями. Також передбачається створення Центру передових автомобільних інновацій в Німеччині, де будуть розроблятися і проводитися елементи живлення для електромобілів, створюватися програмне забезпечення і технології безпілотного управління. Водночас Quantum Group AG обіцяє зберегти нинішнє керівництво Lamborghini і весь штат на термін до п’яти років. Також потенційний покупець обіцяє створити до 850 нових робочих місць завдяки відкриттю вищезгаданого R & D-центру. Якщо угода відбудеться, то до 2025 року консорціум обіцяє випустити перший електромобіль під маркою Lamborghini.

Нагадаємо, Audi придбала Lamborghini в 1998 році у індонезійської компанії Megatech. Тоді сума операції склала 110 мільйонів доларів. А недавно в ЗМІ з’явилася інформація про те, що німецький автоконцерн зацікавлений у продажу італійської марки. Однак представники Audi спростували ці чутки, заявивши, що Lamborghini не продається. У 2020 році загальний обсяг продажів автомобілів під брендом Lamborghini склав 7430 примірників, що менше в порівнянні з рекордним 2019 роком, коли вони розійшлися тиражем 8205 одиниць. Але попри падіння продажів, яке пов’язане здебільшого з пандемією коронавірусу і зупинкою заводу за 70 днів через карантин, виторг автовиробника склав 1,61 млрд євро.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com