Власники Tesla зіштовхнулися із проблемою блокування всередині електромобілів

Власники електромобілів Tesla скаржаться на те, що машини замикають їх усередині після несподіваних проблем із електроживленням. Подібні інциденти стали відомі після того, як британський автоблогер розповів про проблему, і з того часу кількість скарг лише зростає.

Наприкінці минулого року автоблогер Том Екстон (Tom Exton) розповів своїм передплатникам про те, як його новий електромобіль Tesla Model Y раптово зупинився на автостраді, незважаючи на те, що заряду батареї мало вистачити більш ніж на 320 кілометрів. Після зупинки Екстон не міг вийти з машини. Йому довелося скористатися аварійним механізмом відкриття дверей, що призвело до поломки вікна.

Всі моделі Tesla оснащені аварійними ручками для відкриття дверей. Однак знайти їх без інструкції може бути складно, особливо в панічній ситуації.

Окрім Екстона, подібні проблеми виникли й у інших власників Tesla. У липні 73-річний Рік Меггісон (Rick Meggison) з Арізони розповів про те, як виявився замкненим у своєму Model Y у гаражі під час спекотного літа, коли температура всередині автомобіля може досягати 54 градусів Цельсія.

Це сталося після того, як у його Model Y зненацька зникла електрика.

«Я не міг відчинити двері. Я не міг опустити шибки. Комп’ютер здох, і я не міг відкрити бардачок. Я не міг нічого відкрити», – розповів Меггісон. На щастя, його сестрі вдалося відкрити двері за допомогою мобільного додатку Tesla.

Сьогодні відомо, що десятки власників Tesla подали скарги федеральним регуляторам на раптові блокування їх електромобілів. У відповідь регулятори рекомендують водіям вивчити аварійні механізми своїх електромобілів.

Tesla поки не коментує ситуацію, і тому багато водіїв можуть дізнатися про цю проблему надто пізно.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело extremetech.com