Відомий аналітик: Apple Car вийде не раніше 2028 року

Мінг-Чі Куо називає три причини.

Apple працює над розумними безпілотними автомобілями протягом декількох років в рамках проекту Titan. Нещодавно з’явилися відомості про те, що Apple може випустити автомобіль Apple Car в 2021 році, інші джерела називали 2024 рік.

Відомий аналітик Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) поділився черговим прогнозом, згідно з яким ринок занадто оптимістичний щодо електромобіля Apple Car, вихід якого відбудеться в 2028 році чи навіть пізніше.

Мінг-Чі Куо називає три причини: невпевненість Apple в термінах, невпевненість щодо постачальників і технічних характеристик автомобіля і невпевненість в конкурентоспроможності на ринку електромобілів.

Проєкт безпілотного автомобіля Apple розробляється з 2014 року, компанія почала розробку власного електромобіля з нуля. В процесі розробки виникли проблеми, в якийсь момент Apple вирішила зосередитися тільки на програмній частині технології.

Але після того, як Даг Філд (Doug Field) повернувся в Apple з Tesla пару років назад, він почав опікуватися проєктом і оновив команду. Куо також зазначає, що, хоча в Apple є кілька сильних сторін, вони не завжди працюють. Щоб підкреслити цей момент, він наводить приклад колонки Apple HomePod, яка поки безрезультатно намагається отримати частку ринку на ринку розумних колонок.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело gizmochina.com