Відомого українського автовиробника визнали банкрутом

Верховний Суд підтвердив судові рішення про визнання банкрутом «Богдан Моторс».

Як стало відомо, на початку червня Верховний Суд відмовився задовольнити касаційну скаргу Укрексімбанку та залишив без змін постанову Госпсуду Дніпропетровської області від 06.07.2021 і постанову Центрального апеляційного госпсуду від 22.11.2021 (у справі №904/6691/20), якими ПрАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» було визнано банкрутом і відкрито відкрито ліквідаційну процедуру.

Укрексімбанк просив суд касаційної інстанції скасувати рішення судів першої і апеляційної інстанцій та відправити справу для продовження розгляду на стадії розпорядження майном.

Однак Верховний Суд погодився з висновками судів попередніх інстанцій про наявність підстав для визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

«Згідно з судовими матеріалами, активи боржники на 30.09.2020 становили 1,21 млрд грн (у т.ч. основні засоби – 828,1 млн грн), а обсяг боргів перед кредиторами – 6,67 млрд грн», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Корпорація «Богдан» була створена на початку 2005 року шляхом об’єднання декількох підприємств. Заводи компанії розташовано у Луцьку та Черкасах. Виробник був одним з основних операторів автомобільного ринку України.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело finbalance